0.00
0

 

Smycze z nadrukiem

Opis produktu

Nr katalogowy ::smycz z nadrukiem

Smycze z nadrukiem wg projektu i wymagań Klienta!

- możliwość wyboru materiału, z jakiego wykonana jest smycz

- różne technologie nadruku:

  • sublimacja: Technologia pozwala na wykonanie nadruków wielokolorowych. Możliwe jest drukowanie zdjęć i grafiki z przejściami tonalnymi. Liczba użytych kolorów jest nieograniczona i nie ma wpływu na cenę. W tej technice oferujemy możliwość nadruku dwustronnego - projekt dla każdej ze stron może być inny. Jeżeli nadruk wykonujemy tylko z jednej strony smyczy wtedy druga strona jest biała.
  • sitotransfer: Metoda ta pozwala na drukowanie prostych projektów. Nadruk jest nakładany na taśmę gładką o dowolnym kolorze i odstaje od niej dzięki zastosowaniu "puchnącej" farby.
  • smycz podwójna: Smycz powstaje po zszyciu dwóch taśm: wierzchniej nadrukowanej ze spodnią gładką, w dowolnym kolorze. Taśmy mogą być równej szerokości lub taśma spodnia może być szersza i wystawać spod taśmy nadrukowanej, dając smyczy efektowne obramowanie w wybranym przez Państwa kolorze.
  • oraz inne smycze i materiały reklamowe z logiem Państwa firmy.Smycze produkowane są z taśmy o szerokości 10, 15, 20 lub 25 mm.

Ostateczny wygląd smyczy zależy od indywidualnych potrzeb klienta. Różne szerokości i kolory taśm, duży wybór złączek, karabińczyków, kółek i zawieszek na telefon dają możliwość skomponowania niepowtarzalnej smyczy.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU CELEM USTALENIA SZCZEGÓŁÓW ZAMÓWIENIA ORAZ CENY PRODUKTÓW.